Про нас

Окна

Ми — мережа віконних салонів «Вікнар». Продаємо вікна а також інші необхідні в кожній домівці товари: двері, ролети, підвіконня, жалюзі, ворота та безліч іншого.

Улюблена робота — реалізація цікавих “непростих” проектів. Якщо в інших салонах сказали, що так як ви хочете не вийде — приходьте до нас, ми завжди раді поспілкуватись з нестандартними замовниками.

Ми приймаємо клієнтів в двох салонах: на Черняка, 26 і на Сагайдачного, 4а. В кожному висококваліфіковані менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть вирішити проблему.

Якщо ви не хочете йти в салон але хочете щось замовити — телефонуйте (097) 828-00-61 або (097) 147-36-37 і ми пришлемо майстра на заміри. Абсолютно безкоштовно!

Окна

Як ми працюємо?
1. Робимо безкоштовний замір і оперативний прорахунок вартості Вашої конструкції.
2. Ви вносите авансовий платіж а ми реалізовуємо Ваше замовлення максимально швидко.
3. Доставляємо Ваші вікна, якісно монтуємо їх і аж тоді ви остаточно розраховуєтесь.

Ми прагнемо стати Вашим професійним помічником у вирішенні питання скління квартири, котеджу або промислового приміщення.

Комплексний підхід до обслуговування клієнта - це гарантія того, що Ви отримаєте не тільки якісний продукт, а й впевненість в тому, що Ви завжди зможете розраховувати на якісне післяпродажне обслуговування.