Поради покупцям

Чи всі вікна однакові?

Ми регулярно стикаємося з клієнтами, які намагаються визначитися як і де купити вікна оптимально за показниками ціна-якість.

Скільки коштує м2 вікна?

Більш ніж за 10 років роботи на віконному ринку нас досі заганяє в ступор питання «скільки коштує м2 вікна?». Справа не в тому, що ми не знаємо відповіді, а в тому, що яка б ціна не була названа, вона не буде давати клієнту інформацію про реальну вартість вікна.

Чому потіють пластикові вікна?

А чи так це насправді? І так і ні! Отже, розберемося як же купити вікно, яке не буде запотівати або "плакати".

Як підібрати вікна?

При всьому різноманітті систем профілів від VEKA, пластикові вікна вибрати досить нелегко. Кількість камер, ширина склопакета і монтажні розміри, цінова політика і, звичайно ж, якість вікна - розібратися у всьому цьому відразу зможе не кожен.

Поради VEKA по догляду за вікнами

Вікна і двері виконані з профільних систем VEKA, найчастіше, не вимагають особливого догляду. Проте, як і будь-який виріб, навіть найякісніше металопластикове вікно потребує мінімального правильному догляді.

Підвіконня OPEN TECK™

OPEN TECK вже більше 7 років - найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них.

Як встановити підвіконня ТМ DANKE

Всіх, хто не знає, як встановити підвіконня, але збирається це зробити самостійно, хочемо попередити: ви можете допустити серйозну помилку, і це відіб'ється на безпеці і терміні експлуатації підвіконня.

Монтаж металевих відливів

В даний час металеві відливи за технологією виготовлення, якості, легкості монтажу перевершують пластикові та алюмінієві.

Як замінити москітну сітку

Для виміру стандартною москітної сітки нам знадобиться рулетка, ручка і блокнот. Або дуже хороша пам'ять замість блокнота і ручки.

Як виміряти підвіконня?

Для того, щоб підвіконня прослужив в вашому домі довго, а також щоб був функціональним і зручним, треба не тільки правильно встановити його, але і правильно розрахувати розмір.

Кольорові вікна

Унікальність дизайну легко підкреслять кольорові вікна.

Чому Alutech?

Ми продаємо не лише вікна. Але так було не одразу) Наші клієнти ставали постійними і хотіли аби саме Вікнар займався укомплектуванням їх будинку.