Ми регулярно стикаємося з клієнтами, які намагаються визначитися як і де купити вікна оптимально за показниками ціна-якість.

В результаті обійшовши десяток компаній або послухавши знайомих, клієнт отримує досить схожу інформацію як про дешеві вікна, так і про дорогі. В цьому випадку у клієнта формується думка що «пластикові вікна і в Африці пластикові, тому навіщо платити більше».

Запевняю Вас, що ці самі вікна доволі сильно відрізняються! Давайте домовимося, що вікна можна умовно поділити на «дешеві» і «дорогі». Так ось «дешеве» вікно Вам може візуально бути схоже на «дороге» - але тільки «візуально».
Всі відмінності криються в комплектації вікна. Ось декілька прикладів на чому економить виробник пропонуючи купити дешеве вікно:

    фурнітура - є віконна ручка за 10 $, але вона прослужить близько року, за 35 $, а є за 50 $, у мене вдома ті, які за 60 $ - служать вже 7 років - Вам яку?
    скло в склопакеті - може бути два скла по 3 мм, а може два скла по 4 мм - різниця складе ще близько 40-50 грн.
    армуючий метал (той, який всередині вікна буває різний за товщиною).
    сам профіль - має різну монтажну ширину, камерність та склад пластику.

Як результат вікно у виробника №1 коштує, наприклад 1000 грн., а у Васі 700. Нагадаю, вони використовують один і той же профіль.

Фабрика піклується про якість, Вася економить на всьому, ставить дешеву фурнітуру, тонесеньке скло, легеньке армування...
На фабриці вікно комплектують добротною фурнітурою, склом 4 мм, армуванням 1,4 мм. В результаті у нас 2 вікна з однакового профілю  але, АБСОЛЮТНО РІЗНОЇ ЯКОСТІ!!!

Нас з вами, як споживачів повинно цікавити перш за все, те щоб отримати якісний продукт за прийнятну ціну. Кращий вихід це, повторюся, не кидатися на найнижчу ціну а піти в салоні випитати у менеджера всю необхідну інформацію про те, хто є виробником вікна, яка фурнітура встановлена, запитати сертифікат на продукцію і т. д.

Розуміння того, що вікно це не тільки відомий профіль, а й інші, не менш важливі елементи, дозволить Вам не викинути гроші а залишитися задоволеним своєю покупкою.

Завітайте до нас в салон "Вікнар" і ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення.