Більш ніж за 10 років роботи на віконному ринку нас досі заганяє в ступор питання «скільки коштує м2 вікна?». Справа не в тому, що ми не знаємо відповіді, а в тому, що яка б ціна не була названа, вона не буде давати клієнту інформацію про реальну вартість вікна.

Як тільки починаємо пояснювати клієнту про те що вікна не оцінюються в м2, оскільки це складна конструкція, яка містить в собі багато елементів, так клієнт хапається за голову і перестає адекватно сприймати інформацію.

Отже, чому все-таки ціну вікна не варто розраховувати з прив'язкою до м2?

Наведемо абсурднирй на перший погляд але підходящий приклад: сковорідка чавунна без кришки коштує 100 грн., з кришкою, теж чавунною - 120 грн., зі скляною кришкою - 150 грн., зі скляною кришкою і дерев'яною ручкою - 170 грн., а зі скляною ручкою - 200 грн. Всі сковорідки мають різну вагу. Питання: скільки коштує 1 кг сковорідки?

Все теж саме і з вікнами: вікно глухе - одна ціна, вікно зі стулкою - друга ціна, з двокамерним склопакетом - ціна третя, а з тонованим - четверта. А ще можна вікно зробити з профілю Veka, WDS, Hoffen, Windoffs, Rehau. Тому не намагайтеся з'ясувати ціну м2 вікна - вона Вам дасть дуже викривлену і далеку від реальності цифру. Найбільш правильний підхід за умови, що Вам необхідно дізнатися ціну на вікно, буде приблизно проміряти рулеткою отвір від укосу до укосу, зателефонувати у Вікнар і ми Вам скажемо скільки коштує саме Ваше вікно.