При всьому різноманітті систем профілів від VEKA, пластикові вікна вибрати досить нелегко. Кількість камер, ширина склопакета і монтажні розміри, цінова політика і, звичайно ж, якість вікна - розібратися у всьому цьому відразу зможе не кожен.

1. Як вибрати профіль. Ви можете зупинити свій вибір на вікнах з профілю VEKA, шириною від 58 до 90 мм. Кількість камер визначається монтажною шириною і розраховане виходячи з оптимальних показників теплозахисту. У нормі, для звичайної міської квартири досить профілю 70 мм; ширший профіль використовується в заміських будинках або в регіонах з суворими зимами.
2. Характеристики склопакета. Для офісних і неопалюваних приміщень краще вибирати одинарний склопакет. Для квартир і будинків склопакет повинен бути як мінімум подвійний. Як вибрати склопакет для скління торгового приміщення, мансарди в житловому будинку і чи варто купити двокамерний склопакет для вікна в міській квартирі, Вам розкажуть менеджери в офісах наших партнерів.

Система профилей VEKA Softline 82

3. Ціни. Вартість і якість вікна тісно пов'язані. Як правило, дешевше коштують вікна з профілю класу В, а також конструкції, виготовлені з використанням дешевої фурнітури. Перш, ніж ставити дешеве вікно, попросіть сертифікати і дізнайтеся з чого воно зроблене.
Дивіться відеоролик "Важливі параметри пластикових вікон"

Пам'ятайте, що сукупна економія на вартості вікна може скласти всього лише 20%, а втрачена якість і необхідність швидкої заміни обійдуться в рази дорожче. Якщо Ви не знаєте, які вікна вибрати, зверніться до наших партнерів і замовте виготовлення і монтаж під ключ вікон з профілю VEKA. Ми впевнені, серед безлічі варіантів Ви знайдете те, що влаштує вас за ціною і якістю.