OPEN TECK вже більше 7 років - найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них.

OPEN TECK вже більше 7 років - найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Висока якість продукції і матеріалів, використаних у виробництві, конкурентні переваги і доступні ціни - основні постулати компанії OPEN TECK.

Будучи українським продуктом, підвіконня OPEN TECK ™ відповідають європейським нормам і стандартам якості. Жорсткість ребер і поверхні підвіконня забезпечують зносостійкість і стійкість до механічних впливів, тяжкості. Ламінаційні плівки високої якості мають підвищену міцність і не вигоряють навіть при попаданні прямих сонячних променів. Сучасні, екологічно чисті, зносостійкі ламінації мають приємний зовнішній вигляд: імітація мармуру, деревної структури з фактурною поверхнею. Простота в експлуатації, легкість в догляді, не вимагають фарбування, шпатлювання, підклеювання і реставрації - всі ці якості зумовили широке їх використання в приміщеннях різного типу.

Основними перевагами підвіконь OPEN TECK ™ є.

1) Висока стійкість до зношування та механічних пошкоджень.

2) Висока термостійкість.

3) Вологостійкість.

4) Теплоізолюючі властивості.

5) Стійкість до УФ-випромінювання.

6) Презентабельний зовнішній вигляд.

7) Легкість в експлуатації та догляді.

8) Широка кольорова гамма.

9) Довговічність.


Вагомі виробничі переваги підвіконь OPEN TECK ™:

  • використання високоякісних ламінаційні плівок кращих німецьких і польських виробників забезпечує не тільки належний зовнішній вигляд підвіконня, а й надійні захисні властивості, а також його довговічність, стійкість до пошкоджень;
  • при ламінуванні поверхні використовується якісний клей (виробництва Фінляндії), що гарантує міцну і довговічну фіксацію плівки;
  • оптимальне співвідношення високої якості з доступною ціною робить підвіконня OPEN TECK ™ лідером в своєму сегменті товарів. Навіть при тенденціях здешевлення на ринку OPEN TECK залишає якість незмінно високим, завдяки чому користується високим попитом не тільки на території України, а також в Європі і Росії.