Для виміру стандартною москітної сітки нам знадобиться рулетка, ручка і блокнот. Або дуже хороша пам'ять замість блокнота і ручки.

Для виміру стандартною москітної сітки нам знадобиться рулетка, ручка і блокнот. Або дуже хороша пам'ять замість блокнота і ручки. Озброївшись цими нехитрими пристосуваннями і відкривши стулку, де необхідно встановити сітку, нам потрібно заміряти світловий проєм рами. УВАГА - саму вузьку частину!!! Від ущільнювача до ущільнювача.

Прикладаємо кут рулетки до виступаючої частини рами і вимірюємо світловий отвір рами, як по вертикалі, так і по горизонталі. (Див. мал.1, мал. 2)
Звертаємо Вашу увагу, що ми продаємо москітні сітки каркасного типу, які вставляються в світловий отвір відкритої стулки, тому ті розміри, які Ви заміряє і будуть розмірами Вашої москітної сітки.

При вимірах треба бути уважним, оскільки допустиме відхилення повинно бути не більше 2-3мм при тому в меншу сторону. В іншому випадку готова москітна сітка або не встане в отвір (велика), або буде не повністю перекривати потрібну площу (мала).

Даний приклад дійсний тільки для москітних сіток даного типу, і тільки металопластикових вікон. Для дерев'яних вікон, або вікон з євробруса даний механізм не підходить.

Заміри москітної сітки для балконних дверей краще самостійно не робити,

оскільки спосіб кріплення її відрізняється від звичайної віконної сітки. Установка москітної сітки на вікно проходить легко і з задоволенням. Відкриваємо холодну пляшку пива, після цього відкриваємо стулку вікна, на яку передбачена москітна сітка. На нашій сітці по середині є спеціальні пластикові "вушка". Тримаємо сітку за "вушка" і просовуем у віконний отвір. У цей момент Ваша найголовніша задача не впустити москітну сітку на Мерседес який стоїть внизу. Якщо Вам пощастило і все обійшлося, притискаємо сітку до віконного отвору зовні і за допомогою гачків, розташованих на каркасі сітки, кріпимо всю конструкцію до "зубу" віконної рами. Усе. Можна насолоджуватися свіжим повітрям і відсутністю комах в будинку.