Ми продаємо не лише вікна. Але так було не одразу) Наші клієнти ставали постійними і хотіли аби саме Вікнар займався укомплектуванням їх будинку.

Віднедавна ми продаємо і ворота. Ось 5 причин чому ми обрали саме Alutech, і пропонуємо його Вам:

1.Антикорозійна стійкість. Сендвіч-панелі виготовляються зі сталевої оцинкованої стрічки з високоякісним лакофарбовим покриттям. Закріплює результат використання забарвлених бічних накладок і комплектуючих з нержавіючої сталі. Елементи полотна секційних воріт АЛЮТЕХ пройшли випробування на антикорозійну стійкість. Результати показали, що навіть через 15 років експлуатації воріт седвіч-панелі АЛЮТЕХ збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд.

2. Надійність конструкції. Гаражним воротам доведеться стійко витримувати спеку і холод, дощ і сніг. Сендвіч-панель Алютех  одна з найміцніших на ринку - 45 мм! Зовнішній і внутрішній сталеві листи кожної панелі з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур. Це виключає можливість розшарування панелей в процесі експлуатації виробу, що особливо важливо для великих і важких воріт. Встановлені по всьому периметру секційних гаражних воріт еластичні ущільнювачі на основі полімерного каучуку надійно перекривають стики і служать для герметизації отвору.

3. Теплофізичні властивості. Високі теплофізичні властивості воріт досягаються завдяки унікальній товщині сендвіч-панелей і якісному утеплювачу. Результати численних досліджень в лабораторіях СПбГАСУ (Санкт-Петербург, Росія), Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія) за участю Всесоюзного інституту метрології показали, що коефіцієнт опору теплопередачі воріт АЛЮТЕХ дорівнює 1,00 м2К/Вт, що можна порівняти з цегляною стіною в 60 см.

4. Безпека воріт. Гаражні ворота АЛЮТЕХ відповідають суворим європейським стандартам безпеки, що підтверджено протоколом випробувань, проведених європейською акредитованою лабораторією. Наявність цього протоколу дозволяє наносити на гаражні ворота АЛЮТЕХ маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу. Спираючись на ці дослідження, можна з упевненістю сказати: ви і ваші близькі в цілковитій безпеці! Конструкція сендвіч-панелей виключає можливість защемлення пальців між секціями воріт. Завдяки потужним пружинам, гаражні автоматичні ворота добре збалансовані, м'яко закриваються, фактично без зусилля відкриваються і надійно фіксуються після повного відкривання. Для зручності ручного відкривання секційних воріт виріб як зовні, так і зсередини оснащене зручними ручками. При цьому всі пристрої безпеки входять в базову комплектацію секційних воріт АЛЮТЕХ.

5. Естетичність. Секційні ворота АЛЮТЕХ в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні. Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) і квітів панелей, секційні ворота АЛЮТЕХ ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом. Ворота з сендвіч-панелей можуть імітувати текстуру дерева (золотий дуб, темний дуб, вишня) і при цьому володіють всіма перевагами сталевих воріт! Таким чином, ворота АЛЮТЕХ ідеально підкреслять екологічність вашого житла, додадуть котеджу елемент престижу і підкреслять індивідуальність. До чотирьох стандартних кольорів, які пропонуються без націнки за фарбування, нещодавно додалися ще чотири. Тепер ворота з типом полотна S-гофр і мікрохвиля можуть бути пурпурно-червоного кольору, кольору слонової кістки, зеленого моху і антрациту. При цьому за вашим бажанням сендвіч-панелі АЛЮТЕХ можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL. Вибір за Вами.